Спорт түрлері Жарыстың атауы Жарыстың мезгілі Жарыс өтетін жер Командалардың құрамы (ұлдар, қыздар) Бас төреші, (жарыстың міндетін атқарушы)
1 Деңсаулық Фестивалі 2017 год Студент жастардың арасындағы спорт шаралары қыркүйек Ертіс Пойма реки Иртыш Студенты университета I курса «Сункар» спорт клубы, Дене шынықтыру кафедрасының, ТЖжӘМД
2 Грек-Рим күресі Л.Ж. Утешовты ескеалу бойынша грек-рим және еркін күрестен халықаралық турнир 16-17 қыркүйек НОҒ №1 спорт залы ТМД және ҚР қалаларының студенттер және оқушылар Студенты и школьники городов СНГ и РК Кистаубаев Е.А.
3 Тоғызқүмалак Факульттер арасындағы жарыстың жеке және командалық біріншілігі Соревнования среди факультетов в личном и командном первенстве 20-21 қыркүйек Аула спорт клубы Дворовый спортивный клуб Факультеттердің командалары Сборные команды факультетов (4 адам) Каракулова М.
4 Үстел теннисі Студенттер арасындағы университеттің жеке біріншілігі Первенство университета в личном зачете среди студентов 21-22 қыркүйек Мамандандырылғанүстел теннисінің залы Специализированный зал настольного тенниса Факультеттердің командалары Сборные команды факультетов (4 адам) Темиргалиев С.Т.
5 Қазақ қүресі I курс студенттерінің арасындағы университет біріншілігі Первенство университета среди студентов I курсов 26 қыркүйек ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Факультеттердің командалары (5 адам) және барлық келушілери все желающие Нуртазинов Т.М., Турдиев М.
6 Жеңіл атлетикалық эстафета Легкоатлетическая эстафета «Мұғалімдер күніне» арналған студенттер біріншілігі Первенство университета среди студентов, посвященное «Дню учителя» 27 қыркүйек ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Факультеттердің командалары 1 курс студенттері Сборные факультетов студенты первых курсов (5 адам) Кожагельдинов М.Т.
7 Бокс Қаз.ССР-не еңбегі сінген бокстан бапкер Р.Г. Вахитовқа арналған студенттер арасындағы турнир Турнир среди студентов, посвященный заслуженному тренеру по боксу Каз. ССР Вахитову Р.Г. 28-29 қыркүйек Р.Г. Вахитов атындағы мамандандырылған бокс залы Специализированный зал бокса имени Р.Г. Вахитова Университеттің студенті және мектепке қаласы және барлық келушілер Студенты университета и школы города (5 адам) и все желающие Мухажанов А.А., Сагиев Д.Е
8 Жим гири «Мұғалемдер күніне» арналған студенттер біріншілігі Первенство университета среди студентов, посвящённое «Дню учителя» 2 қазан Жаттығу залы Зал атлетической гимнастики Факультеттердің командалары Сборные факультетов (4 адам) Етекбаев А.К.
9 Шағын-футбол I курс студенттерінің арасындағы университет біріншілігі Первенство университета среди 1 курсов 3-6 қазан ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Университеттің командалары Сборная команда университета (8 адам) Дюсембаев М.Б.
10 Арқан тарту Университетің (Серпін) студенттер арасындағы жарыс Соревнования среди студентов университета (Серпин) 9 қазан НОҒ №1 спорт залы Спортивный зал № 1 ГУКа Университет студенттері Студенты университета (8 адам) Етекбаев А.К.
11 Баскетбол Университетің студенттер арасындағы блиц-турнир Блиц турнир среди студентов, отбор в сборную команду университета 10-13 қазан НОҒ №1 спорт залы Спортивный зал № 1 ГУКа Университет студенттері Студенты университета (7 адам) Степанова Н.М., Постовая К.Н.
12 Волейбол Университетің (Серпін) студенттер арасындағы жарыс Соревнования среди студентов университета (Серпин) 16 -17 қазан НОҒ №1 спорт залы Спортивный зал № 1 ГУКа Факультеттердің командалары Сборные команды факультетов (8 адам) Ткачев В.Г., Жолан К.
13 Футбол Факульттер арасындағы жарыстың командалық біріншілігі Первенство университета среди факультетов в зачет спартакиады 17-20 қазан ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Факультеттердің командалары Сборные команды факультетов (15 адам) Дюсембаев М.Б.
14 Баскетбол Университетің (Серпін) студенттер арасындағы жарыс Соревнования среди студентов университета (Серпин) 18 қазан НОҒ №1 спорт залы Спортивный зал № 1 ГУКа Университет студенттері және Студенты университета и спортсмены города (7 адам) Степанова Н.М., Постовая К.Н.
15 Еркін күрес Павлодар қаласының құрметті азаматы спорт шебері А.С. Айтмагамбетов арналған турнир Междугородний турнир в честь почетного гражданина г. Павлодара МС Аймагамбетова А.С. 21-22 қазан НОҒ №1 спорт залы ГУК зал №1 ТМД және ҚР қалаларының студенттер және оқушылар Студенты и школьники СНГ И РК Кистаубаев Е. А.
16 Шағын-футбол Мини-футбол Ректордың Кубогіне бәсекелестік университеттің оқытушылары мен қызметкерлері арасындағы жарыс Кубок ректора среди ППС, магистрантов и докторантов 23-26 қазан ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Университеттің командасы Сборная университета (10 адам) Аблеев Ж.Ш. Дюсембаев М.Б.
17 Үстел теннисі Настольный теннис Университетің спорт ардагерлерімен қызметкерлер арасындағы жарысбіріншілігі Первенство университета среди ППС, сотрудников и ветеранов спорта 24-25 қазан Мамандандырылғанүстел теннисінің залы Специализированный зал настольного тенниса Факультеттердің командалары және барлық келушілер Сборные факультетов (4 адам) и все желающие Темиргалиев С.Т.
18 Армрестлинг Студенттер арасындағы университеттің біріншілігі Первенство университета среди студентов 27 қазан ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Факультеттердің командалары Сборные факультетов (5 адам) Етекбаев А.К.
19 Шахматы Студенттер арасындағы университеттің біріншілігі Первенство университета среди студентов в зачёт спартакиады 25-27 қазан НОҒ бөлемі Аудитория Гука Факультеттердің командалары Сборные факультетов (4 адам) Тейхриб В.Е
20 Осенний легкоатлетический кросс Студенттер арасындағы университеттің біріншілігі Первенство университета среди студентов 26 қазан ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Университет студенттері және барлық келушілер Студенты университета (7 адам) и все желающие Кожагельдинов М.Т.
21 Силовое многоборье Студенттер арасындағы университеттің жеке біріншілігі Личное первенство среди студентов 30 қазан ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Факультеттердің командалары Сборные факультетов (3 адам) Етекбаев А.К.
22 Тоғызқүмалак Студенттер арасындағы университеттің жеке біріншілігі Личное первенство среди студентов и преподавателей 31 қазан – 01 қараша Аула спорт клубы Дворовый спортивный клуб Барлық келушілер Все желающие (3 адам) Каракулова М.
23 Жеңіл атлетика Легкая атлетика Университетің (Серпін) студенттер арасындағы жарыс Соревнования среди студентов университета (Серпин) 31 қазан ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Факультеттердің командалары Сборные команды факультетов (4 адам) Кожагельдинов М.Т.
24 Футбол Университетің (Серпін) студенттер арасындағы жарыс Соревнования среди студентов университета (Серпин) 6-9 қараша ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Факультеттердің командалары Сборные команды факультетов (15 адам) Аблеев Ж.Ш. Дюсембаев М.Б.
25 Бадминтон Студенттер арасындағы университеттің біріншілігі Первенство университета среди студентов 6-7 қараша ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Факультеттердің командалары Сборные команды факультетов (4 адам) Темиргалиев С.Т.
26 Волейбол (ұлдар) Факультетінің студенттер арасындағы жарыс Соревнования среди студентов факультетов 7-10 қараша НОҒ №1 спорт залы Спортивный зал № 1 ГУКа Факультеттердің командалары Сборные команды факультетов (8 адам) Жолан К.
27 Шахматы Студенттер арасындағы университеттің жеке біріншілігі Личное первенство среди студентов 14-15 қараша НОҒ бөлемі Аудитория Гука Барлық келушілер Все желающие (4 адам) Тейхриб В.Е.
28 Үстел теннисі Настольный теннис (юн.) и (дев.) Студенттер арасындағы университеттің біріншілігі Первенство университета среди студентов в зачет спартакиады 17-18 қараша Мамандандырылғанүстел теннисінің залы Специализированный зал настольного тенниса Факультеттердің командалары Сборные команды факультетов (4 адам) Темиргалиев С.Т.
29 Тогызкумалак Студенттер арасындағы университеттің жеке біріншілігі Первенство университета среди студентов в личном зачёте 20-21 қараша Аула спорт клубы Дворовый спортивный клуб Барлық келушілер Все желающие (3 адам) Каракулова М.
30 Волейбол Ректордың Кубогіне бәсекелестік университеттің оқытушылары мен қызметкерлері арасындағы жарыс Кубок Ректора между ППС университета 21-24 қараша НОҒ №1 спорт залы Спортивный зал № 1 ГУКа Факультеттердің командалары Сборные команды факультетов (8 адам) Ткачев В.Г., Тейхриб В.Е., Жолан К.
31 Волейбол (қыздар) Студенттер арасындағы университеттің біріншілігі Первенство университета в зачёт спартакиады 28 қараша – 01 желтоқсан НОҒ №1 спорт залы Спортивный зал № 1 ГУКа Факультеттердің командалары Сборные команды факультетов (8 адам) Ткачев В.Г.
32 Зимний футбол қысқа Университетің (Серпін) студенттер арасындағы жарыс Соревнования среди студентов университета (Серпин) 5-7 желтоқсан ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Факультеттердің командалары Студенты (6 адам) Дюсембаев М.Б.
33 Силовое многоборье Студенттер арасындағы университеттің жеке біріншілігі Соревнования среди студентов в личном первенстве 9 желтоқсан ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Барлық келушілер Все желающие (3 адам) Етекбаев А.К.
34 Баскетбол, волейбол «ҚР Тәуелсіздік күні» арналған студенттер арасындағы блиц-турнир Проведение блиц турниров по баскетболу, волейболу среди студентов университета, посвященных «Дню Независимости» РК 12-14 желтоқсан НОҒ №1 спорт залы Спортивный зал № 1 ГУКа Факультеттердің командалары Сборные команды факультетов (11 адам) Степанова Н.М., Постовая К.Н,
35 Үстел теннисі Настольный теннис «ҚР Тәуелсіздік күні» арналған студенттер арасындағы Соревнования, посвященные «Дню независимости Республики Казахстан» 12-13 желтоқсан Мамандандырылғанүстел теннисінің залы Специализированный зал настольного тенниса Факультеттердің командалары Сборные команды факультетов (4 адам) Темиргалиев С.Т.
36 Бокс «ҚР Тәуелсіздік күні» арналған студенттер арасындағы Соревнования, посвященные «Дню независимости Республики Казахстан» 12-14 желтоқсан Р.Г. Вахитов атындағы мамандандырылғанбокс залы Специализированный зал бокса имени Р.Г. Вахитова Факультеттердің командалары Сборные команды факультетов (5 адам) Мухажанов А.А., Сагиев Д.Е.
37 Шахматы «ҚР Тәуелсіздік күні» арналған студенттер арасындағы блиц-турнир Блиц-турнир среди студентов, посвященных «Дню независимости Республики Казахстан» 14-15 желтоқсан НОҒ бөлемі Аудитория Гука Барлық келушілер Все желающие (4 адам) Тейхриб В.Е.
38 Қазақ қүресі Студенттер арасында ПМУ Кубогінің жарысы Кубок ПГУ среди студентов университета 14 желтоқсан ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Факультеттердің командалары және барлық келушілерСборные команды факультетов (5 адам) и все желающие Нуртазинов Т.М., Турдиев М.
39 Бадминтон Студенттер арасындағы университеттің командалық және жеке біріншілігі Личное и командное первенство университета среди студентов 18-19 желтоқсан ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Факультеттердің командалары және барлық келушілерСборные команды факультетов (4 адам) и все желающие Темиргалиев С.Т.
40 Баскетбол (юноши) Студенттер арасындағы университеттің біріншілігі Первенство университета в зачёт спартакиады 19-22 желтоқсан НОҒ №1 спорт залы Спортивный зал № 1 ГУКа Факультеттердің командалары Сборные команды факультетов (7 адам) Степанова Н.М., Постовая К.Н.
41 Тогызкумалак «Жаңа жылға» араналған студенттер арасындағы біріншілік Первенство университета среди студентов, посвященное «Новому году» 26-27 желтоқсан Аула спорт клубы Дворовый спортивный клуб Факультеттердің командалары және барлық келушілерСборные команды факультетов (4 адам) и все желающие Каракулова Ж.
42 Арқан тарту Перетягивание каната Қызметкерлер арасындағы «Денсаулық-зор байлық» спартакиадасы Спартакиада среди ППС «Денсаулық-зор байлық» 12 қантар НОҒ №1 спорт залы Спортивный зал № 1 ГУКа Факультеттердің командалары Сборные факультетов (8 адам) Етекбаев А.К.
43 Шахматы Қызметкерлер арасындағы «Денсаулық-зор байлық» спартакиадасы Спартакиада среди ППС «Денсаулық-зор байлық» 15-16 қантар НОҒ бөлемі Аудитория Гука Факультеттердің командалары Сборные факультетов (4 адам) Тейхриб В.Е.
44 Стрельба из пневматической винтовки Қызметкерлер арасындағы «Денсаулық-зор байлық» спартакиадасы Спартакиада среди ППС «Денсаулық-зор байлық» 17-18 қантар ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Тир Факультеттердің командалары Сборные факультетов (2+2 адам) Етекбаев А.К.
45 Настольный теннис Қызметкерлердің «Денсаулық-зор байлық» спартакиадасы Спартакиада среди ППС «Денсаулық-зор байлық» 18-19 қантар ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Факультеттердің командалары Сборные факультетов (2+2 адам) Темиргалиев С.Т.
46 Вольная борьба Спорт шебері А. Бейсекина облыс турнирі арналған естелік жарыс Областной турнир памяти МС РК Бейсекина А. 22 – 23 қантар НОҒ №1 спорт залы Зал №1 Студенты и школьники Кистаубаев Е.А.
47 Гимнастика (женщины) Қызметкерлер арасындағы «Денсаулық-зор байлық» спартакиадасы Спартакиада среди ППС «Денсаулық-зор байлық» 24 қантар ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Факультеттердің командалары Сборные команды (5 қыздар) Роева Н.М.
48 Силовое многоборье среди мужчин Қызметкерлер арасындағы «Денсаулық-зор байлық» спартакиадасы Спартакиада среди ППС «Денсаулық-зор байлық» 25 қантар ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Факультеттердің командалары Сборные команды (3 ұлдар) Етекбаев А.К.
49 Баскетбол Қызметкерлер арасындағы «Денсаулық-зор байлық» спартакиадасы Спартакиада среди ППС «Денсаулық-зор байлық» 29-31 қантар НОҒ №1 спорт залы Спортивный зал № 1 ГУКа Факультеттердің командалары Сборные факультетов (7 адам) Степанова Н.М., Постовая К.Н.
50 Волейбол Қызметкерлер арасындағы «Денсаулық-зор байлық» спартакиадасы Спартакиада среди ППС «Денсаулық-зор байлық» 15-18 қантар НОҒ №1 спорт залы Спортивный зал № 1 ГУКа Факультеттердің командалары Сборные факультетов (8 адам) Тейхриб В.Е., Фербер Е.А.
51 Зимнее Президентское многоборье (юн, дев.) Студенттер арасындағы университеттің біріншілігі Первенство университета среди студентов 31 қантар – 01 ақпан ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Лыжная база Факультеттердің командалары Сборные команды факультетов (8 адам) Роева Н.М.
52 Бокс Факульттер арасындағы жарыстың командалық және жеке біріншілігі Соревнования между факультетами в личном и командном зачете 5-7 ақпан Р.Г. Вахитов атындағы мамандандырылғанбокс залы Специализированный зал бокса имени Р.Г. Вахитова Факультеттердің командалары Сборные факультетов (5 адам) Мухажанов А.А., Сагиев Д.Е.
53 Бадминтон «8 наурыз әйелдер күніне» арналған біріншілік Первенство университета, посвященное «Женскому дню 8 марта» 8- 9 ақпан ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Факультеттердің командалары Сборные факультетов (4 адам) Темиргалиев С.Т.
54 Лыжные гонки М.С. Воркуновқа арналған естелік жарыс Соревнования в зачёт спартакиады, посвященные памяти Воркунова М.С. 26 ақпан ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова, Усольский микр-н Факультеттердің командалары Сборные факультетов (5 адам) Спортивный клуб «Сункар», кафедра ФКиС
55 Баскетбол (девушки) Студенттер арасындағы университеттің біріншілігі Первенство университета в зачёт спартакиады 13-16 наурыз НОҒ №1 спорт залы Спортивный зал № 1 ГУКа Факультеттердің командалары Сборные факультетов (7 адам.) Степанова Н.М., Постовая К.Н.
56 Спортивное рыболовство «Деңсаулық зор байлық» университеттің оқытушылары мен қызметкерлері арасындағы жарыстың командалық біріншілігі Командное первенство среди ППС и сотрудников университета, «День здоровья» 15 наурыз Усольский микр-н Факультеттердің командалары Сборные факультетов (4 адам) Спортивный клуб «Сункар», кафедра ФКиС
57 Лыжные гонки «Деңсаулық зор байлық» университеттің оқытушылары мен қызметкерлері арасындағы жарыстың «День здоровья» на лыжах среди студентов, ППС и сотрудников университета 16 наурыз ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова, Усольский микр-н Факультеттердің командалары Сборные факультетов (5 адам) и все желающие Спортивный клуб «Сункар», кафедра ФКиС
58 Тогызкумалак Студенттер арасындағы университеттің біріншілігі (қыздар, ұлдар) Первенство университета среди студентов в зачёт спартакиады (юноши, девушки) 19-20 наурыз Аула спорт клубы Дворовый спортивный клуб Факультеттердің командалары Сборные факультетов (4 адам) Каракулова М.
59 Силовое многоборье «Наурыз» студенттер арналған жеке жарыстарға Соревнования среди студентов в личном зачёте. посвященные празднику «Наурыз» 19 наурыз ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Жаттығу залы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Тренажёрный зал Факультеттердің командалары Сборные факультетов (3 адам) Етекбаев А.К.
60 Қазақ күресі «Наурыз» студенттер арналған жеке жарыстарға Соревнования среди студентов университета, посвященные празднику «Наурыз» 20 наурыз ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы күресі залы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Зал борьбы Факультеттердің командалары Сборные факультетов (5 адам) Нуртазинов Т.М., Турдиев М.
61 Настольный теннис Ректордың Кубогіне бәсекелестік университеттің оқытушылары мен қызметкерлері арасындағы жарыс 2 -3 сәуір ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы мамандандырылғанүстел теннисінің залы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Зал настольного тенниса ППС и сотрудники университета (4 адам) Темиргалиев С.Т.
62 Волейбол (юн) Студенттер университетінің арасындағы университеттің біріншілігі Соревнования среди студентов в зачёт спартакиады университета 4–7 сәуір НОҒ №1 спорт залы Спортивный зал № 1 ГУКа Факультеттердің командалары Сборные факультетов (8 адам) Жолан К.
63 Перетягивание каната Университетің (Серпін) студенттер арасындағы жарыс Соревнования среди студентов университета (Серпин) 6 сәуір НОҒ №1 спорт залы Спортивный зал № 1 ГУКа Факультеттердің командалары Сборные факультетов (8 адам) Етекбаев А.К.
64 Волейбол Университетің (Серпін) студенттер арасындағы жарыс Соревнования среди студентов университета (Серпин) 9-10 сәуір НОҒ №1 спорт залы Спортивный зал № 1 ГУКа Факультеттердің командалары Сборные факультетов (8 адам) Ткачев В.Г., Жолан К.
65 Баскетбол Университетің (Серпін) студенттер арасындағы жарыс Соревнования среди студентов университета (Серпин) 11–13 сәуір НОҒ №1 спорт залы Спортивный зал № 1 ГУКа Студенты университета (7 адам) Степанова Н.М., Постовая К.Н.
66 Футбол Университетің (Серпін) студенттер арасындағы жарыс Соревнования среди студентов университета (Серпин) 16 – 18 сәуір ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Факультеттердің командалары Сборные факультетов 1 курс (15 адам) Дюсембаев М.Б.
67 Легкая атлетика Университетің (Серпін) студенттер арасындағы жарыс Соревнования среди студентов университета (Серпин) 19 сәуір ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Сборные факультетов (7 адам) Кожагельдинов М.Т.
68 Легкоатлетический кросс «Қазақстан халықтарының бірлігі күні» студентррері арасындағы жарыстың Соревнования среди студентов, посвященный празднику «Дню Единства народов Казахстана» 20 сәуір ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Факультеттердің командалары Сборные факультетов (7 адам) Кожагельдинов М.Т.
69 Президентские тесты Президенттік тестілеуді қабылдау және студенттердің, профессорлық-оқытушылар құрамының және университет қызметкерлерінің арасында ұлттық дайындық деңгейін бағалау Прием президентских тестов и оценка уровня национальной готовности среди студентов, ППС и сотрудников университета сәуір - мамыр ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Спортивная база университета 1-2-3 курс студенттері, мұғалімдер мен қызметкерлер Студенты 1-2-3 курсов, преподаватели и сотрудники Комиссия ПГУ имени С. Торайгырова
70 Бокс Павлодар қаласы бокс арналған студенттерімен оқушылар мектепке Соревнования по боксу между студентами и школьниками г. Павлодара 23–25 сәуір Р.Г Вахитов атындағы мамандандырылғанбокс залы Специализированный зал бокса имени Р.Г. Вахитова Факультеттердің командалары Сборные факультетов (5 адам) Мухажанов А.А., Сагиев Д.Е.
71 Бадминтон Первенство среди студентов, посвященное празднику «День защитников Отечества» 26 –27 сәуір НОҒ №1 спорт залы Спортивный зал № 1 ГУКа Барлық келушілерВсе желающие (4 адам) Темиргалиев С.Т.
72 Армрестлинг, гиря «Қазақстан халықтарының бірлігі күні» арасындағы жарыстың біріншілігі Соревнования личные, лично-командные, посвященные празднику «Дню Единства народов Казахстана» 27 сәуір ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы жаттығу залы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова, Тренажёрный зал Барлық келушілер және факультеттердің командалары Все желающие и сборные факультетов (6 адам) Етекбаев А.К.
73 Летнее Президентское многоборье «Қазақстан халықтарының бірлігі күні» арасындағы жарыстың біріншілігі Первенство университета, посвященное празднику «Дню Единства народов Казахстана» 3 мамыр ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Факультеттердің командалары Сборные факультетов (3+3 адам) Кожагельдинов М.Т.
74 Мини-футбол Факульттер арасындағы жарыстың командалық біріншілігі Соревнования среди студентов факультетов в зачет спартакиады 2–4 мамыр ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Факультеттердің командалары Сборные факультетов (7 адам) Аблеев Ж.Ш., Дюсембаев М.Б.
75 Қазақ күресі Соревнования среди студентов, посвященные Дню Защитника Отечества 4 мамыр ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы күресі залы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Зал борьбы Факультеттердің командалары Сборные факультетов (5 адам) Нуртазинов Т.М., Турдиев М.
76 Весенний легкоатлетический кросс Факульттер арасындағы жарыстың Соревнования между факультетами в зачёт спартакиады 3 мамыр ПМУ С. Торайғыров атындағы стадионы Стадион ПГУ им. С. Торайгырова Факультеттердің командалары Сборные факультетов (7 адам) Кожагельдинов М.Т.
77 Бокс «Балаларды қорғау күні» арасындағы жарысСоревнования, посвященные «Дню защиты детей» 1 мамыр Р.Г. Вахитов атындағы мамандандырылғанбокс залы Специализированный зал бокса имени .Г. Вахитова Факультеттердің командалары Сборные факультетов, дети сборных команд регионов и городов (7 адам) Мухажанов А.А., Сагиев Д.Е.